Aukcje OneBid

Wychodząc na przeciw nowym tendencjom rynku numizmatycznego i zapotrzebowaniu naszych klientów, dodaliśmy do oferty możliwość sprzedaży posiadanych walorów, zarówno pojedynczych sztuk, jak i całych kolekcji poprzez sprzedaż aukcyjną. Mamy w tym względzie spore doświadczenie, od początku 2019 roku zorganizowaliśmy już 9 dużych aukcji i 2 e-Aukcje. Obecnie kilka razy w roku, jako jedyna firma numizmatyczna w Bydgoszczy, a także w województwie kujawsko-pomorskim organizujemy w systemie ciągłym, internetowe aukcje na portalu onebid.pl. Sprzedaż aukcyjna ma tę zaletę dla posiadacza walorów, że otrzymuje obecną rzeczywistą wartość posiadanego przedmiotu, pomniejszoną o prowizję dla sprzedającego. Sprzedaż aukcyjna jednocześnie nie wymaga od sprzedającego szacowania wartości zbioru czy oddawania przedmiotu do wyceny. Pomiędzy wstawiającym przedmioty, komitentem, a sprzedającym, komisantem zostaje sporządzona umowa komisowa, a komitent jest zwolniony z wszelkich opłat skarbowych. O terminach naszych aukcji, jak i o terminie dostarczenia przedmiotów można się dowiedzieć telefonicznie (606 87 88 38), mailowo (grinex@op.pl)  jak i na naszej stronie internetowej oraz portalu Facebook.


coinsnet.onebid.pl


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
 
Terminy aukcji w 2022 roku:

Aukcja X - 26-27 marca (termin dostarczenia walorów - 10 luty)
Aukcja XI - 3-4 września (termin dostarczenia walorów - 15 lipca)

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy ulicy Stary Port 7 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie