Skup złota

Skup  złota  Bydgoszcz

Złoto - to  jeden z najważniejszych i najbardziej uniwersalnych środków płatniczych na całym świecie od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy . Przez lata uważane  za jeden z najważniejszych środków inwestycyjnych, szczególnie w niepewnych czasach, kryzysów państwowych czy wojen i idealnie nadaje się jako ochrona kapitału. 

COINSNET  na rynku lokalnym funkcjonuje od 2011 roku i jest wyspecjalizowanym punktem skupu złota w Bydgoszczy. Nasze ceny skupu złota należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych nie tylko w Bydgoszczy, ale także w innych miastach naszego województwa, Toruniu  czy Włocławku. Zapraszamy do kontaktu i wstępnej wyceny na miejscu w naszym skupie złota przy ulicy Dworcowej 28 (1 piętro) w Bydgoszczy. 

Zapraszamy do kontaktu :  grinex@op.pl,  tel. +48 606 878 838

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy Dworcowej 28 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie