Skup złota

Skup złota Bydgoszcz

Złoto to jeden z najważniejszych i najbardziej uniwersalnych środków płatniczych na całym świecie od czasów najdawniejszych po dzień dzisiejszy. Przez lata uważane za jeden z najważniejszych środków inwestycyjnych, szczególnie w niepewnych czasach, okresach kryzysów państwowych czy wojen, dlatego idealnie nadaje się jako ochrona kapitału. 

CoinsNet na rynku lokalnym funkcjonuje od 2001 roku i jest wyspecjalizowanym punktem skupu złota w Bydgoszczy. Nasze ceny skupu złota należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych nie tylko w Bydgoszczy, ale także w innych miastach naszego województwa - Toruniu  czy Włocławku. Zapraszamy do kontaktu i wstępnej wyceny na miejscu w naszym sklepie przy ulicy Stary Port 7 w Bydgoszczy. 

Zapraszamy do kontaktu :  grinex@op.pl,  tel. + 797 839 519

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy ulicy Stary Port 7 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie