Skup

Proszę pamiętać o najważniejszej zasadzie, którą należy się kierować przy sprzedawaniu monet, banknotów, medali i odznaczeń oraz  innych antyków. Ta zasada brzmi, aby przed wyceną  nie czyścić SAMEMU sprzedawanych przedmiotów. Nieumiejętne przemycie, przeczyszczenie lub nawet tylko przetarcie szmatką może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń i znacząco obniżyć wartość przedmiotu. Przy skupie antyków doskonale sprawdza się zasada – nie wszystko złoto, co się świeci. Wielokrotnie to właśnie brudne, zaśniedziałe lub pokryte patyną przedmioty okazują się dużo bardziej wartościowe niż błyszczące i odnowione.

CO SKUPUJEMY?

- ZŁOTE MONETY   -  PŁACIMY   NAJWYŻSZE   CENY  nie  tylko  w  BYDGOSZCZY czy TORUNIU,  ale w całym województwie KUJAWSKO-POMORSKIM I NIE TYLKO.

- monety i banknoty polskie

- monety i banknoty z całego świata  w tym także wycofane  banknoty  i  monety  obiegowe ( np.: marki niemieckie, pesety hiszpańskie, szylingi austriackie i inne).

- złotą i srebrną biżuterię - płacimy wysokie ceny.
- wyroby użytkowe ze srebra i złota

- złom złota i srebra w każdej postaci 

- medale, ordery i odznaczenia zarówno wojskowe jak i cywilne.
- stare zdjęcia i fotografie, wojskowe i cywilne
- przedwojenne pocztówki, polskie i zagraniczne 
- stare dokumenty
- białą broń
- pamiątki z PRL-u
- znaczki pocztowe wydane do roku 1950
- inne drobne antyki

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy Dworcowej 28 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie