Skup

Firma CoinsNet, w przeciwieństwie do większości firm numizmatycznych z naszej okolicy, prowadzi skup walorów za gotówkę.

Proszę pamiętać o najważniejszej zasadzie, którą należy się kierować przy sprzedawaniu monet, banknotów, medali i odznaczeń. Ta zasada brzmi, aby przed wyceną nie czyścić, nie myć, nie polerować na własną rękę sprzedawanych przedmiotów. Nieumiejętne mycie, przeczyszczenie lub nawet tylko przetarcie szmatką może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń i znacząco obniżyć wartość przedmiotu. Przy skupie numizmatów doskonale sprawdza się zasada – nie wszystko złoto, co się świeci. Wielokrotnie to właśnie brudne, zaśniedziałe lub pokryte patyną przedmioty okazują się dużo bardziej wartościowe niż te błyszczące i odnowione.

Co skupujemy?

- złote monety - płacimy najwyższe ceny, nie tylko w Bydgoszczy czy Toruniu, Włocławku, Grudziądzu czy Inowrocławiu, ale w całym województwie kujawsko-pomorskimi i nie tylko.

- monety i banknoty polskie

- monety i banknoty z całego świata, w tym także wycofane banknoty i monety obiegowe
  (np.: marki niemieckie, pesety hiszpańskie, szylingi austriackie i inne)

- złotą i srebrną biżuterię - płacimy najwyższe ceny
- wyroby użytkowe ze srebra i złota

złom złota i srebra w każdej postaci 

- medale, ordery i odznaczenia zarówno wojskowe jak i cywilne.
- stare zdjęcia i fotografie, wojskowe i cywilne 
- stare dokumenty
- białą broń.

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy ulicy Stary Port 7 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie