Komis

Nasza firma, poza skupowaniem przedmiotów, prowadzi także działalność pośredniczącą w sprzedaży komisowej. Możemy pomóc Państwu w sprzedaży monet, banknotów, medali, odznaczeń i innych drobnych antyków na jednym z trzech portali aukcyjnych – Allegro, eBay oraz Numimarket. Istnieje oczywiście możliwość sprzedaży bezpośredniej w naszym sklepie stacjonarnym. Proszę pamiętać, że istniejąc wiele lat na rynku kolekcjonerskim posiadamy rozległe kontankty z kolecjonerami w całej Polsce i nie tylko.

Oferujemy niskie prowizje, które zaczynają się już od 5% i są uzależnione między innymi o wybranego portalu aukcyjnego oraz wartości i rzadkości sprzedawanego przedmiotu. Oczywiście przy niepowtarzanych czy wyjątkowych przedmiotach istnieje możliwość negocjowania ostatecznej prowizji.

Co daje Państwu tego typu usługa? Przede wszystkim mają Państwo pewność, że dany przedmiot zostanie sprzedany za rzeczywistą wartość, dużo wyższą niż przy sprzedaży prowadzonej przez osoby indywidualne. Warto także pamiętać, że sprzedając przedmiot jako sklep kolekcjonerski cieszymy się dużo większym zaufaniem potencjalnego kontrahenta niż przy sprzedaży przez osobę prywatną. 

Uczciwa i rzetelna wycena

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wycenić zarówno pojedyncze monety jak i całe kolekcje. Wycena jest bezpłatna.

Sklep w centrum miasta

Co prawda, wiele spraw załatwiamy przez internet ale będzie nam bardzo miło jeśli nas odwiedzisz przy Dworcowej 28 w Bydgoszczy.

Firma z historią

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Naszą pasją są monety, banknoty i drobne antyki. Sprawdź naszą wiarygodność na Allegro, eBayu lub Numimarkecie